Локдаун: поїзди «Укрзалізниці» курсуватимуть без перебоїв

 

Зважаючи на високий попит, «Укрзалізниця» подовжує курсування призначеного на святковий період поїзда до Славська щонайменше до 28 лютого з опцією подальшої пролонгації. Про це Turprofi.com.ua повідомив заcтупник директора з комунікацій та клієнтського досвіду Пасажирської компанії «Укрзалізниці» Олександр Шевченко.

 

Він додав, що за період від початку курсування 15 грудня) до Нового року цим маршрутом скористалися близько 15 тисяч пасажирів, а заповненість поїздів у передноворічну ніч склала рекордні 97%.

 

«Поїзд Інтерсіті+ курсуватиме щоденно із зупинками у Коростені, Львові, Стрию та Сколе. Саме на цьому рейсі було вперше презентовано сервіс перегляду кіно в дорозі, який протягом місяця буде масштабовано іншими маршрутами Інтерсіті, а також оновлене меню бізнес-ланчів», - нагадав Олександр Шевченко.

 

За його словами, під час локдауну всі поїзди «Укрзалізниці» курсуватимуть без перебоїв. «6 січня у нас прямують до Карпат аж 19 поїздів! Тож вдалих різдвяних подорожей усім!» — побажав представник «Укрзалізниці».

 

05.01.2021

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS