UITT знову перенесли — на березень

Директорка виставок UITT & UITM Юлія Желдак повідомила, що Ukraine International Travel and Tourism не відбудеться у вересні, як було заплановано: "У зв'язку з невизначеною ситуацією на турринку в Україні та світі, невизначеністю щодо подальшого відновлення авіасполучення між Україною та іншими країнами-учасницями виставки, закриттям кордонів для українців з боку ряду країн і зростанням кількості хворих на коронавірус в деяких країнах-учасницях виставки, організатор виставки прийняв рішення перенести виставку UITT c 1-3 вересня 2020 року на її традиційні дати 24-26 березня 2021 року".

 

Пані Желдак зазначила, що сподівається на розуміння з боку учасників і відвідувачів виставки, які з нетерпінням чекали на захід в вересні: "Ми шкодуємо про незручності, пов'язані з перенесенням термінів її проведення. Ми як організатори докладемо всіх зусиль, щоб зробити цей захід в березні 2021 року максимально корисним і ефективним для вас".

 

За її словами, всі замовлення та домовленості, пов'язані з організацією участі у виставці (оренда площі, замовлення додаткового обладнання та послуг) будуть вважатися дійсними в рамках нових дат виставки. Квитки, отримані на виставку 2020 року, будуть дійсні для її відвідування в 2021 році.

 

 

"UITT і надалі буде ефективним інструментом для просування ваших послуг на турринку і ефективною платформою відновлення, розвитку та просування вашого бізнесу в Україні та світі", - підсумувала Юлія Желдак.

 

02.07.2020

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
 

Какой из крупных туроператоров самый надежный?

Join UP! - 9.1%
Anex Tour - 7.4%
TPG - 4%
TEZ Tour - 30.9%
Coral Travel - 9.6%
Pegas Touristik - 4.5%
TUI - 9.6%
Mouzenidis - 19.5%
Альф - 0.3%
Аккорд-тур - 2.2%
Компас - 2.9%

Всего голосов:: 595