ЄТС – новий ексклюзивний партнер ANEX TOUR Україна

20 жовтня 2021 року страхова компанія ЄТС та туристична компанія ANEX TOUR в Україні підписали договір про співпрацю строком на три роки.

Компанія ANEX TOUR вже 20 років працює на туристичному ринку України і на сьогоднішній день є одним з безперечних лідерів з організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Андорри, Тунісу, Греції та Таїланду. А також за екзотичними напрямками Домініканської республіки, Мексики, Куби, Мальдів та Занзібару.

 

Компанія ЄТС, відсвяткувавши в жовтні цього року своє п'ятнадцятиріччя з дня заснування, свій 16-ий рік роботи на страховому ринку України розпочала з новим партнером. Спеціалізуючись виключно в туристичному страхуванні, компанія протягом багатьох років є лідером за обсягом страхових виплат зі страхування туристів. Щорічно понад мільйон туристів довіряють турботу про свої подорожі ЄТС. Сьогодні з ЄТС співпрацюють понад 500 турагентів і туроператорів, серед партнерів компанії — банки та авіакомпанії, найбільші на ринку України агентства з продажу авіаперевезень та іншi.

Таким чином, з 1 листопада 2021 року клієнти туроператора ANEX TOUR в Україні, вирушаючи в подорож, будуть перебувати під надійним страховим захистом ПрАТ «Європейське туристичне страхування».

 

10.11.2021