Anex Tour пропонує ПЛР-тести за спеццінами

 

Anex Tour піклується про своїх туристів на всіх етапах подорожі та намагається надати максимум зручностей. Мандрівникам, які повертаються після відмінного відпочинку за кордоном і повинні здати ПЛР-тест або пройти самоізоляцію, Anex Tour пропонує скористатися спеціальною послугою.

 

Своїм клієнтам для їх комфорту та скорочення періоду самоізоляції туроператор надає можливість здати ПЛР-тест за спеціальним вигідним тарифом в лабораторіях-партнерах. Список лабораторій та вартість послуг для туристів Anex Tour можна знайти на сайті туроператора https://www.anextour.com.ua/page/5179/spisok-laboratorii-partneriv-dlya-plr-testuvannya-po-prilotu-v-ukrayinu. Спеціальні тарифи надаються під час пред'явлення паспорта, туристичного ваучера та посадкового талона.

Нагадуємо, що українцям, які повертаються з-за кордону, відтепер потрібно надати результат негативного ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 48 годин до моменту перетину кордону. В іншому випадку законодавством передбачена обов'язкова самоізоляція / обсервація шляхом встановлення системи додатку «Дій вдома».25.03.2021