Turkish Airlines додала острів Балі до своєї мережі маршрутів

Міжнародний авіаперевізник буде виконувати прямі рейси Стамбул-Балі-Стамбул сім разів на тиждень.

 

17 липня 2019 року авіакомпанія Turkish Airlines, яка виконує рейси до більшої кількості країн у світі, ніж будь-яка інша авіакомпанія, запустила перший прямий рейс між своїм основним аеропортом «Стамбул» і всесвітньо відомим туристичним напрямком Балі (Індонезія). Першому рейсу було присвоєно код ТК 066. Його виконав нещодавно доданий до постійно зростаючого флоту авіакомпанії літак Boeing 787-9 Dreamliner. На борту літака було 250 пасажирів, а коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел склав 84%.

 

Запуск прямих рейсів Стамбул-Балі прокоментував віце-президент з продажів Turkish Airlines Керем Сарп: «Наш авіаційний флот продовжує зростати, і ми раді відкривати нові прямі рейси до найбільш віддалених точок світу. Запуск прямих рейсів до Балі, який став нашим другим напрямком в Індонезії, свідчить про нашу відданість місії Turkish Airlines – прокласти маршрути до всіх куточків світу».

           

Розклад рейсів Стамбул-Балі-Стамбул із 17 липня 2019 року:

Номер рейсу

Дні

Виліт

Приліт

TK 066

Середа, п'ятниця, неділя

Аеропорт «Стамбул»

01:20

Міжнародний аеропорт Денпасар

19:30

TK 067

Середа, п'ятниця, неділя

Міжнародний аеропорт Денпасар

21:00

Аеропорт «Стамбул»

05:25

TK 066

Кожен день тижня

Аеропорт «Стамбул»

01:20

Міжнародний аеропорт Денпасар

19:30

TK 067

Кожен день тижня

Міжнародний аеропорт Денпасар

21:00

Аеропорт «Стамбул»

5:25

* Час вильоту та прильоту зазначено за місцевим середнім часом.

 

Щороку безліч туристів і мандрівників з усього світу відвідують острів Балі, найпопулярніший курортний острів Індонезії. Екзотична природа, багатство культури, історичні храми і палаци зустрічають гостей міста. Вулкани і тропічні ліси, якi розташовані у внутрішній частині міста, стануть незабутніми спогадами для туристів, які відвідали Балі. Культурна та екзотична краса центру острова, а також його пляжі залишаються найпривабливішими для туристів.

 

Ознайомитися з розкладом рейсів можна на сайті turkishairlines.com або зателефонувавши до контакт-центру за номером 0800 501 207, а також в офісах продажів авіакомпанії Turkish Airlines.  

 

Turkish Airlines, Inc.
служба зі зв’язків зі ЗМІ,

19.07.2019

 

 

Какой из крупных туроператоров самый надежный?