Українка стала мільйонною пасажиркою Ernest Airlines

5 квітня італійська авіакомпанія Ernest Airlines відсвяткувала та привітала в аеропорті Мілан Мальпенса свого першого мільйонного пасажира.
 
Пасажир, якому пощастило, є постійним клієнтом авіакомпанії та часто літає з Ernest Airlines у ділових справах.

 
Минулої п’ятниці пасажирка відлітала з Мілану (Мальпенса), щоб повернутися до Києва, і на виході на посадку дізналася, що стала мільйонним пасажиром Ernest Airlines. Їй були подаровані два безкоштовні квитки.


З початку виконання польотів у 2017 р. Ernest Airlines стрімко зростав, а в 2019 р. виконує рейси за 25 міжнародними маршрутами з 13 італійських аеропортів, перевізши 600 000 пасажирів лише у 2018 р., та планує подвоїти ці показники у 2019 р.

 

Флот авіакомпанії, який на даний момент складається з 4 Airbus, постійно зростає: 1 Airbus А319 на ім’я Фелікс, 3 Airbus A320 з іменами Лукас, Девід та Фредрік, останній з яких є наймолодшим літаком сімейства A320CEO в Італії. Більше того, наступного місяця п’ятий літак Ernest, додатковий Airbus A320, має увійти до флоту.


Шаді Ель Таннір, президент Ernest Airlines, заявив: «Кожного місяця ми досягаємо нових цілей, насправді, цього місяця ми святкували прибуття до флоту четвертого літака та отримання призначень на виконання нових рейсів двічі на тиждень за маршрутом Рим Фьюмічіно-Одеса, і ми дуже задоволені привітати 1 мільйон пасажирів».

 

12.04.2019

 

Какой из крупных туроператоров самый надежный?