TPG поверне туристам кошти у разі введення воєнного стану

Національний туристичний оператор Travel Professional Group не розцінюватиме введення воєнного стану в Україні як форс-мажор та поверне клієнтам кошти за придбані путівки, у разі заборони виїзду українцям за кордон.

 

Про це повідомили у прес-службі національного туроператора TPG.

 

«Ми розуміємо, що у складні для держави та українців часи необхідно об'єднуватись, допомогаючи один одному. Тому національний туристичний оператор Travel Professional Group з усією відповідальністю офіційно заявляє, що у разі введення воєнного стану в Україні, компанією, незважаючи на усі можливі складнощі, будуть виконані абсолютно всі зобов’язання перед клієнтами», - повідомили в TPG.

 

Крім того, в компанії підкреслили, що туроператор в односторонньому порядку знімає з себе право відмовлятися від виконання своїх зобов'язань із посиланням на воєнний стан, як на обставину форс-мажору.

 

«Всі туристи TPG, незважаючи ні на що, отримають туристичні послуги незмінно високої якості. А у випадку, якщо умовами введення воєнного стану українцям буде заборонено виїжджати за кордон, туристичний оператор поверне їм сплачені за путівки кошти», - резюмували в компанії.

 

26.11.2018

 

Какой из крупных туроператоров был самым надежным летом-2018?

Join UP! - 3.6%
Anex Tour - 5.1%
TPG - 5.3%
TEZ Tour - 27.7%
Coral Travel - 41.8%
Pegas Touristik - 5.7%
TUI - 10.9%

Всего голосов:: 752