Україна братиме участь у лондонській WTM

Національний стенд України буде представлений на одній з найбільших туристичних виставок світу - WTM, що відбудеться у Лондоні 5-7 листопада.

 

Організатор української експозиції — департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Позиціювання стенду та візуалізація всієї рекламної продукції відповідатиме новому офіційному логотипу України — UKRAINE NOW UA.

 

Технічним та організаційним виконавцем робіт на конкурсній основі визначена виставкова компанія «Графіум». За словами ії директора Юлії Сівак, загальна площа стенду становитиме 33 квадратних метри, на яких у першу чергу буде представлено Мінекономрозвитку, міста Львів та Одеса, а додатково – представники вітчизняного туристичного бізнесу: ALBATROS, ARKTUR, CHERNOBYL TOUR, entdecke.net DMC GmbH, New Logic, Premier Hotels and Resorts, SPUTNIK KYIV, Ukraine Travel Lab.


Держава в особі міністерства об’єднує та презентує усі регіони нашої країни, а бізнес у свою чергу презентує вітчизняний турпродукт на світовому туристичному ринку.


До кінця року національний стенд України буде представлений ще на двох крупних міжнародних турвиставках — у Варшаві (Польща) та Барселоні (Іспанія).
Також планується проведення презентаційних заходів у Ризі, Вільнюсі, Кишеневі, Відні та Стокгольмі.


Усіма технічними питаннями що до співпраці та участі у роботі національної експозиції України на зазначених виставках та заходах опікується уповноважена компанія «Графіум».

 

Євгенія Охрименко, 01.11.2018

 

Какой из крупных туроператоров был самым надежным летом-2018?

Join UP! - 3.6%
Anex Tour - 5.1%
TPG - 5.3%
TEZ Tour - 27.7%
Coral Travel - 41.8%
Pegas Touristik - 5.7%
TUI - 10.9%

Всего голосов:: 752