Ernest Airlines розпочинає перевезення з Києва до Італії

 

Авіакомпанія "Ернест", після першої фази, представленої польотами "Мілан Бергамо - Львів", що розпочалася у жовтні, продовжує свій проект щодо обслуговування українського ринку, і презентує нові маршрути Мілан Бергамо - Київ та Неаполь - Київ. Вранці, в суботу 9 грудня, 180-ти містний Airbus A320 з Мілана Бергамо приземлився в аеропорту «Київ» (Жуляни), після чого вилетів до Неаполя. Українські пасажири, тепер мають три прямі рейси з Києва до Неаполя та Мілана Бергамо - щопонеділка, щосереди та в суботу.

 

Зручний розклад, нетривалий польот (трохи більше двох годин) та невисокі ціни - це ті три фактори, дякуючи котрим Ernest Airlines максимально відповідатиме потребам етнічного руху, а також бізнесу та туризму, здійснюючи регулярні рейси між двома країнами.

 

«Відкриття італійських напрямків для наших пасажирів - гарна новина. До Італії можна вирушити у будь-яку пору року отримавши максимум задоволення від такої мандрівки. Повірте, якщо говоримо про подорож до Італії ви будете у захваті на 101%, як від зручності рейсів так і організації самого відпочинку в країні з тисячолітньою історією...», - розповів перший заступник генерального директора компанії «Мастер-Авіа» Валерій Поліщук.

 

"З відкриттям прямих рейсів з Італії до аеропорту української столиці "Київ» (Жуляни), авіакомпанія Ernest доводить що є італійським перевізником з найбільшою пропозицією щодо перевезень з України до країни Dolce Vita», - підтверджує Бізнес- Директор з розвитку авіакомпанії Ernest - Chady El Tannir.

 

Рішення щодо польотів до Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) пов'язане з тим, що українська столиця має вагоме значення для всієї України а сам аеропорт має зручне розташування поруч із центром міста. В компанії впевнені, що завдяки новим прямим рейсам та численним напрямкам з Італії до України соціальні, економічні та туристичні зв'язки між двома країнами будуть швидко зростати з чітким взаємним зиском. З цієї нагоди компанія Ernest Airlines із задоволенням повідомляє, що починаючи з нового року, завдяки своїм літакам сучасного покоління також пропонувати й послуги Air Cargo між Італією та Україною.

 

«Прихід в Україну Ernest Airlines для організації прямого сполучення з деякими великими італійськими містами підтверджує, що для представників авіакомпанії одним з важливих факторів є всіляке сприяння у зміцненні дружби між Україною та Італією», -зазначив посол Італії в Києві Давіде Ла Сесілії.

 

Послуга, запропонована цією молодою італійською компанією, безумовно, допоможе збільшити пасажиропотік між Італією і Україною та зміцнити зв'язки між двома країнами. Така співпраця є відзеркаленням тісної дружби та співробітництва. Те що Ernest Airlines представлена в Україні доводить величезний потенціал Києва і України в цілому. Таким чином аеропорт «Київ» (Жуляни) пропонуватиме нові послуги своїм громадянам, а від так і чимало італійців щороку відвідуватимуть цю прекрасну країну.

 

Рейси авіакомпанії Ernest Airlines до та з України виконуватимуться за наступним графіком:

 

Напрямок

Рейси

Мілан Бергамо - Київ

Пн., Пт, Сб. 07:00-10:30

Пн., Пт, Сб. 18:00-19:40

Київ - Мілан Бергамо

Пн., Пт, Сб. 13:25-17:15

Пн., Пт, Сб. 11:15 - 12:50

Неаполь - Київ

Вт, Пт, Нд.07:00-10:00

Вт, Пт, Нд.21:50-23:00

Київ - Неаполь

Вт, Пт, Нд. 12:30-15:40

Вт, Пт, Нд. 10:45-11:45

Мілан Бергамо - Львів

Вт, Пт, Нд.18:10-21:05

Вт, Пт, Нд.16:25-17:25

 

Що таке Ернест?

Ernest Airlines є молодою компанією серед італійських авіакомпаній. Історія появи є типовою для запуску: ентузіазм, творчість, увага до деталей та готовність користуватися уроками, котрі були отримані в процесі становлення галузі. Поява компанії є результатом великого бажання засновників, групи шведських та італійських підприємців, надання бездоганних послуг та доступних цін для тих, хто подорожує повітрям у бізнесі чи для особистого задоволення. Засновники компанії почали мріяти про Ernest Airlines ще в 2015 році. Вже у 2016 авіакомпанія побачила світ, і в 2017 році менеджмент вже був готовим до виконання важливих завдань щодо розширення маршрутів і флоту у 2018 році. Мета компанії - набути високого статусу на міжнародному рівні і створити відносини абсолютної довіри з пасажирами.

 

Флот

 

Флот компанії щоразу поповнюється. Керівництво і співробітники постійно працюють та розвиваються аби краще реагувати на запити, побажання та амбіції пасажирів. Нині в компанії представлені A319 та A320, а вже до кінця 2018 року з’являться ще два A320.

 

Мережа

 

Ернест працює, пропонуючи прямі зв'язки з 10-ма основними італійськими аеропортами (Анкона, Бергамо, Болонья, Кунео, Флоренція, Мілан Мальпенса, Неаполь, Піза, Венеція і Верона), Албанія (Тірана), Україна (Львів і Київ). Очікуємо що в 2018 році відкриття нових ринків забезпечить якість наших послуг за найвигіднішими цінами для етнічних, ділових та туристичних подорожей.

 

Жуляни, 11.12.2017

 

 
 

Какой из крупных туроператоров был самым надежным летом-2018?