Ernest Airlines відкриває рейси в Мілан та Неаполь

Ernest Airlines відкриває рейси за доступними цінами в Мілан та Неаполь з аеропорту «Київ» (Жуляни)

Ми з радістю повідомляємо, що на початку грудня 2017, Ernest Airlines відкриває прямі рейси з аеропорту Мілан Бергамо BGY до аеропорту «Київ» IEV.


Рейс Мілан Бергамо – Київ, починаючи з грудня, кожного понеділка та суботи;
Рейс Неаполь – Київ, починаючи з грудня, кожного понеділка та суботи;

Давид Гірхаммар, виконавчий директор Ernest Airlines, прокоментував: «Наша компанія справляє особливе враження на пасажирів, адже наші співробітники надзвичайно доброзичливі, а задоволення клієнта - один із наших найбільших пріоритетів». Він продовжує: «Навіть наш сайт www.flyernest.com , досить зручний у користуванні, робить купівлю квитків вкрай простою та швидкою процедурою. Нам подобається думати, що коли ви опиняєтеся на борту одного з наших літаків, ви стаєте частиною світу "Ернест".

 

“Ernest Airlines виходить на італійсько-український ринок, аби запропонувати регулярні рейси на не досить розвинених напрямках або не розвинених взагалі», - пояснює Ел Танні, директор із розвитку бізнесу. Він додає: «Наша компанія обрала свою нішу на ринку та зосереджується на місцевих туристах, пропонуючи їм прямі рейси, зручний розклад та низькі ціни. Фактично ми розпочинали з італійсько-албанського ринку, з’єднавши десять італійських напрямків із столицею Албанії Тіраною, і цей успіх досі триває. Україна є одним із нових ринків, які відкриває Ernest Airlines. Інші європейські рейси з Італії ми оголосимо в найближчі декілька місяців».


Отже, хто ж такий Ернест?


«Ernest» –ім’я, що означає чесність.
«З нами не буде жодних прихованих витрат та складних правил польоту. З нами на тебе чекають тільки приємні сюрпризи. Подорожувати з нами просто: замість того, аби витрачати час на порівняння складних пропозицій, роби те, що тобі подобається й насолоджуйся кожним днем».

Також, авіакомпанія Ernest із 20 жовтня відкриває прямі рейси з Мілана (Бергамо) та Венеції до Львова.

Факти:


Компанія Ernest Airlines була створена групою шведських та італійських інвесторів у 2015 році. Ernest Airlines отримала Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Airbus A319. Компанія придбала Airbus A320 у серпні та планує ввести в експлуатацію ще два Airbus A320 у період від грудня 2017 до квітня 2018 року.
Ціни на квитки починаються від 49 євро, включно із податками.


Ernest Airlines дозволяє пасажирам купувати до трьох місць багажу, - 15, 20 або 25 кілограмів кожне, вартістю від 8 євро за одне місце.
Квитки можна купити он-лайн на офіційному сайті авіакомпанії flyernest.com та:
у туристичних агенціях;
в основних он-лайн туристичних агенціях;
з використанням GDS, Глобальної дистриб’юторської системи (за кодом H1);
у касах львівського та київського аеропортів;


Кол-центр: з Італії +39 02 8973066; з України +380 322 530114 Пн-Нд: 06:00-22:00

 

07.09.2017

 
 

Кто виноват в деле "МАУльдивы"?

Туристы - 14.3%
МАУ - 0%
Днеправиа - 57.1%
Турагент - 0%
Борисполь - 0%
Etihad - 0%
Мальдивы - 14.3%
Приватбанк - 14.3%

Всего голосов:: 7