Join UP! призначив гендиректорку

CEO туроператора Join UP! призначена Лариса Булатова, яка обіцяє компанії оновлення та розвиток команди, а також вихід на ринки ЄС та інших регіонів. Про це повідомляється на сайті компанії. Дмитро Сєроухов, який обіймав цю посаду раніше, тепер зосередиться на розвитку авіакомпанії SkyUp.

 

«Ми щиро раді вітати Ларису Булатову в нашій UP Family. Наразі ми оновлюємось, виходимо на новий рівень і зміцнюємо команду. Впевнені, що експертиза Лариси Булатової в управлінні й розуміння сучасних клієнтоорієнтованих бізнес-підходів підсилить позиції Join UP!, — коментує власник на сайті ТО. — Разом із новою CEO туроператор зможе й надалі успішно виконувати свою основну місію — трансформувати тревел-індустрію й створювати можливості подорожувати всім».

 

За інформацією ТО, до приходу в Join UP! Лариса Булатова протягом 7 років була генеральною директоркою всеукраїнського оператора зовнішньої реклами «Перехід Аутдор» (у складі рекламного холдингу AGL). Декілька років поспіль вона очолювала Індустріальний комітет зовнішньої реклами України — громадське об’єднання найбільших гравців ринку. На цій посаді брала участь у GR-проєктах, реформі ринку зовнішньої реклами Києва та долучалась до законодавчих ініціатив у Верховній Раді України.

 

"В її портфоліо досвід реструктуризації компаній, розробки та впровадження організаційних моделей і бізнес-процесів, розвитку продажів і комерційної діяльності. Лариса Булатова займалась побудовою регіональної філіальної мережі, придбанням локальних компаній та їх інтеграцією в міжнародний холдинг", - інформує компанія.


Сама Лариса Булатова коментує: "Нова галузь для мене – це, звісно, виклик. Приймати виклики — одна з цінностей групи UP Family, яка мені дуже близька особисто. Подорожі — моя пристрасть, що поєднується з роботою. Після швидкого збільшення напрямків, турів та офісів настає час сфокусуватись на підвищенні ефективності проєктів, максимально покращити досвід наших клієнтів на всіх етапах взаємодії. Нас чекає систематизація та подальша автоматизація бізнес-процесів, оновлення та розвиток команди, з якою ми будемо втілювати нові амбітні цілі туроператора: виходити на ринки ЄС та інших регіонів».

 

Turprofi.com.ua, 20.12.2021

 

Читайте наши новини у телеграм-каналі Turprofi.com.ua 

 

Почему туристы не всегда идут к турагентам?

Италия и Греция ужесточили условия въезда

Какие страны изменили карантинные правила

Доминикана изменит правила въезда, Кипр — уже

Иордания изменила правила въезда

Отправляют ли на карантин в Индии?

В декабре полетит чартер в Иорданию

В Кабо-Верде ставят прямые рейсы – три

Когда восстановятся автобусные туры в Европу?

Иорданию открыли — уже есть регулярный рейс

Туры в Канкун будут по 700-900 долларов?

Как попасть на Шри-Ланку?

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS