У Хургаді відкривають новий Xanadu Makadi Bay

Про відкриття нового готелю у Єгипті повідомила найбільша міжнародна група у сфері туризму OTI Holding. 

Xanadu Makadi Bay у Хургаді – третій готель Xanadu. Популярні на українському ринку турецькі Xanadu Resort на курорті Белек та Xanadu Island у Бодрумі вже добре відомі наданням послуг найвищого рівня, увагою до кожного туриста, комфортним перебуванням та доброзичливим персоналом. Експерти впевнені, що новий готель стане справжнім подарунком для туристів, котрі цінують бездоганний сервіс. 

Високих стандартів обслуговування дотримуватимуться і в новому готелі в Єгипті – зараз проводяться тренінги для працівників, кожен з яких пройшов ретельний відбір. 

Тренінги проводять досвідчені фахівці з Туреччини, які приїхали до Єгипту спеціально для підготовки персоналу. 

Гостей приємно здивують: 

✔ Велика доглянута територія

✔ Мальовничі краєвиди Червоного моря

✔ Концепція High Class All Inclusive та цілодобовий сервіс 24/7

✔ 815 номерів різного рівня, у тому числі котеджі та вілли, всюди — комфорт та розкіш

✔ Власний піщаний пляж

✔ Різноманітні бари та ресторани

✔ SPA-центр

✔ Особлива увага маленьким гостям: величезний дитячий світ Fancyland та Sun Family Club – авторський дитячий клуб туроператора Coral Travel із професійними педагогами та пізнавальними заходами. 

Хоча Xanadu Makadi Bay у Хургаді почне працювати лише у квітні, забронювати відпочинок там можна вже зараз. Причому наразі діють спеціальні ціни на всі дати. Переглянути прайс можна в пошуку туру на сайті туроператора Coral Travel, який має ексклюзивне право на продаж нового готелю. Ціна на тижневий відпочинок у готелі стартує від 22 500 грн за особу. 

Xanadu Makadi Bay входить до відомої міжнародної готельної мережі OTI Hotels & Resorts International. Нині вона налічує 22 готелі: 17 – у Туреччині, 4 – у Єгипті, 1 – у В'єтнамі.

 

21.02.2022