ANEX Tour та Selectum Blu Cruises анонсують новий формат відпочинку

 

3 2-го квітня 2022 року на українських туристів очікує захоплюючий круїз по Середземному морю на розкішному лайнері Blue Sapphire з відкритим басейном, кількома ресторанами, барами та широким вибором можливостей проведення дозвілля.

 

Дванадцятипалубне судно довжиною 200 м пройшло останню перевірку у 2021 році та може одночасно розмістити до 815 пасажирів. Увазі туристів пропонується великий СПА центр, ресторани та бари, танцювальний майданчик та навіть «пляжний» клуб на 11-й палубі. А ще 4 ліфти, окремі клуби для дітей та підлітків та величезна зона для засмаги на 12-й.

 

 

ANEX Tour пропонує маршрути з відправленням із Туреччини грецькими островами, а саме: Міконос, Санторіні, Кос та Родос. Старт навігації судна заплановано на квітень.

 

Спочатку буде чартерний переліт авіакомпанією "Азур Ейр Україна" до турецьких міст-портів Анталії та Бодруму, звідки наступного дня туристам надається трансфер вже безпосередньо на лайнер. Окрім турецького узбережжя, до програми круїзу входить відвідування грецьких островів Міконос, Санторіні, Родос та Кос.

 

Є п’ять варіантів маршрутів:

Маршрут 1 «Анталія — Міконос — Санторіні — Родос — Анталія» (4 ночі)
Маршрут 2 «Анталія — Родос — Санторіні — Міконос — Бодрум» (4 ночі)
Маршрут 3 «Бодрум — Міконос — Санторіні — Родос — Бодрум (4 ночі)»
Маршрут 4 «Бодрум — Кос — Санторіні — Міконос — Бодрум» (3 ночі)
Маршрут 5 «Бодрум — Санторіні — Міконос — Бодрум» (2 ночі)


Можливі комбіновані пакети «Готель + Круїз», «Круїз + Готель», «Готель + Круїз + Готель».

 

Додатковим бонусом йде можливість бронювання комбінованого формату, коли 2-4 ночі у круїзі можна поєднати з відпочинком на пляжі улюбленого готелю.


До пакету круїзного туру входять:

 

портові збори;
розміщення (відповідно до бронювання);
харчування за програмою «все включено», алкогольні та безалкогольні напої за програмою;
розважальні програми: анімація тощо;
басейни, фітнес-центр та сауна.

 


Харчування та напої

На борту представлено харчування за системою «все включено», до якої входить сніданок, обід та вечеря (крім спеціального меню та доставки їжі та напоїв у номер у ресторані). У головному ресторані буде надано дієтичне та дитяче меню. У рамках обіду та вечері туристам будуть запропоновані безалкогольні напої та пиво / вино (до 3 келихів). Інші напої на борту оплачуються окремо.

 

Алкоголь та тютюн

 

Будь-які алкогольні та безалкогольні напої заборонено проносити на лайнер;
Куплені в магазині дьюті-фрі напої будуть збережені у спеціальному місці та будуть повернуті вам після закінчення круїзу;
Провезення сигарет та електронних сигарет дозволено. Куріння лише в суворо відведених для цього місцях;
На кораблі передбачені магазини Duty Free, тютюнові вироби можна придбати там.

 

Правила, пов`язані з COVID-19


Туристу буде зроблено експрес-ПЛР-тест на COVID-19 у порту. Результати тесту будуть готові впродовж двох годин. Тест у порту платний. Для квітневих круїзів ПЛР-тестування в порту буде безкоштовним.

 

На випадок виявлення захворювання COVID-19 під час подорожі туристи будуть ізольовані в кімнати для карантину та перебуватимуть під наглядом лікарів. На лайнері передбачено 12 ізольованих кают для подібних випадків.

 

Вихід у портах


Через ковідні обмеження самостійний вихід громадян у портах за маршрутом слідування неможливий. Вихід здійснюється лише у складі екскурсій, що надаються за додаткову оплату.

 

Оплата на лайнері


Усі платежі на лайнері будуть здійснюватися за круїзною карткою. Для використання цієї картки при заселенні необхідно внести як депозит готівку або кредитну картку.

 

 

Інтернет та телефонія


Для туристів, яким важливо залишатися на зв`язку, будуть запропоновані різні варіації інтернет-пакетів. У міжнародних водах тарифікація роумінгу відрізняється від роумінгу в інших країнах, тому покупка інтернет-пакету є найбюджетнішим варіантом.

 

Туристи також можуть вибрати собі екскурсії зі списку

 

Anex Tour, 21.02.2022