13 вересня - "День безкоштовних екскурсій"!

В рамках проекту «Український вікенд», 13 вересня об 11-00 в багатьох містах України одночасно розпочнеться «День безкоштовних екскурсій» з чарівною тематикою - «Місця, які виконують бажання». Найзаповітніші бажання сьогодення  - мир та спокій, і ми прагнемо щоб вони найшвидше збулися.

Об’єднуючи навколо події  Київ, Одесу, Запоріжжя, Чернігів, Вінницю, Тернопіль, Чернівці та Феодосію. 

Професійні гіди з найкращих туристичних агенцій цих міст проводитимуть безкоштовні авторські екскурсії для усіх бажаючих. 13 вересня об 11.00 збираемося:

Київ – біля Золотих Воріт

Запоріжжя – біля пам’ятнику козаку Мамаю, о. Хортиця

Вінниця – біля входу в парк культури зі сторони “Книжки”

Чернігів – Драмтеатр на Красній Площі

Чернівці – Центральна площа, біля Ратуші

Одеса – біля пам’ятника Дюку на Приморському бульварі

Феодосія – біля галереї Айвазовського 

Щонайменше на годину екскурсанти забудуть про буденні справи і поринуть у світ історій та легенд свого міста, дізнаються про місця чудодійної сили, які здатні здійснити всі найзаповітніші бажання та мрії. 

«День безкоштовних екскурсій», який відбувається вже втретє та інші заходи в рамках «Українського вікенду» проводяться щонайменше 1 раз на місяць в різних містах України. Кожного разу до проекту долучається все більше учасників  - міст, екскурсоводів та відвідувачів. До попередньої акції долучилося близько 3 000 екскурсантів у більш ніж 10 містах України. 

Проект «Український вікенд» створений за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Відкрий Україну», мета якої – розвиток та популяризація внутрішнього туризму в Україні.

Ми запрошуємо вас підтримати нашу ініціативу та, по можливості, поширити інформацію про «День безкоштовних екскурсій» у ваших медіа-каналах. 

Ми радо надамо вам будь-яку інформацію щодо проекту «Український вікенд» та інших проектів ГО «Відкрий Україну». Ми розуміємо специфіку роботи всіх видів ЗМІ і реагуємо на запити і питання максимально оперативно. Можливі форми коментарів: телефонні, усні, письмові.

 

Контактна особа: Аліна Чумак, +38 097 712 01 51

                                 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS